Середа, 20.02.2019, 03:00

Чернівецька загальноосвітня школа 27

Головна » 2017 » Вересень » 11 » Наш перший тиждень
Наш перший тиждень

Цьогоріч у травні Міністерством освіти і науки України було оголошено конкурсний відбір шкіл, що бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа». Загалом 100 пілотних шкіл України беруть участь в експериментальній роботі і мають почати працювати за новим стандартом уже з 1 вересня. Цей етап передбачає апробацію нового стандарту початкової освіти на базі 4 шкіл у кожній області. У пілотному проекті в кожній школі братимуть участь 2 перші класи. Учасниками цієї освітньої програми є і наша Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №27. Зокрема в цьому проекті бреруть участь класоводи: Сікорська Руслана Михайлівна, Головатюк Алла В’ячеславівна.

В липні 2017 року на базі ІППОЧО відбулися курси для вчителів із питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. Метою заходу було ознайомлення учасників із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною навчальною програмою; поглиблення розуміння інтегрованого підходу; розвиток навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів; ознайомлення з організацією освітнього середовища орієнтованого на дитину. З 18 по 25 серпня вчителі англійської мови, які викладають в цих класах брали участь в Всеукраїнському тренінгу у м. Біла Церква.

Щомісяця проектні команди зустрічатимуться для обговорення успішних практик, викликів та пошуку творчих ідей. Після завершення пілоту проектні команди поширюватимуть досвід змін.

В червні представники МОНУ познайомилися з системою роботи закладу, оглянули матеріальну базу, поспілкувались з колективом, обговорили актуальні питання та проблеми на шляху до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти у рамках реформи «Нова українська школа».

Переглядів: 291 | Додав: cnz27 | Рейтинг: 0.0/0
Кошик